• In English
 • Володимир Кістіон зустрівся з Міністром економіки та інфраструктури Республіки Молдова
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 18 червня 2018 року о 15:42

  Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон обговорив з Міністром економіки та інфраструктури Республіки Молдова Кирилом Габуричем питання чергового засідання Міжурядової українсько-молдовської змішаної комісії з питань торгово-економічного співробітництва.

  За словами Володимира Кістіона, регулярний діалог на міжурядовому рівні сприяв суттєвому зростанню обсягу торгівлі між країнами, який за результатами 2017 року склав 885 млн дол.

  «Є всі підстави говорити про збільшення цьогоріч нашої двосторонньої торгівлі до 1 млрд дол. Цьому, зокрема, сприяє Дорожня карта розвитку українсько-молдовського співробітництва на 2018 рік, яку Прем'єр-міністри України і Молдови затвердили в жовтні минулого року в Кишиневі», – наголосив Віце-прем’єр-міністр.

  Також поглибленню економічного й інвестиційного співробітництва між країнами сприяють підписані нещодавно двосторонні документи про лібералізацію авіаційного та автомобільного сполучення.

  Очікується до підписання найближчим часом проект Протоколу до Угоди про міжнародне автомобільне сполучення в частині вирішення проблеми перебування молдавських водіїв пасажирського та вантажного автотранспорту на території України.