• In English
 • На Тарутинському військовому полігоні проводяться планові заходи з бойової підготовки підрозділу Військово-Морських Сил ЗС України
  Міністерство оборони України, опубліковано 18 червня 2018 року о 15:07

  На Тарутинському військовому полігоні проводяться планові заходи з бойової підготовки підрозділу Військово-Морських Сил ЗС України.

  Про це сьогодні, 18 червня, під час брифінгу у прес-центрі Міністерства оборони України щодо окремих питань функціонування Тарутинського військового полігону повідомив представник Командування Військово-Морських Сил ЗС України полковник Денис Зубрицький.

  «Саме зараз на території Тарутинського загальновійськового полігону проводяться планові заходи бойової підготовки окремого артилерійського дивізіону Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Зокрема, там відбувається проведення заходів бойового залагодження артилерійських батарей», – наголосив полковник Денис Зубрицький.

  За його словами, на виконання рішення керівництва Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України проводяться заходи з відновлення навчальної матеріально-технічної бази Тарутинського військового полігону.

  Офіцер наголосив також, що відповідно до положення про Тарутинський загальновійськовий полігон, затвердженого наказом командування ВМС ЗС України, цей полігон призначений виключно для забезпечення проведення заходів оперативної та бойової підготовки, створення та підвищення польового вишколу, психологічної підготовки підрозділів, військових частин, забезпечення проведення заходів бойового злагодження з’єднань, військових частин та підрозділів, у тому числі в особливий період.