• In English
 • Володимир Кістіон: Корпоративні трансформації в Укрзалізниці мають посилити соціальну відповідальність компанії
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 13 грудня 2018 року о 10:29

  Уряд вбачає корпоративні трансформації в Укрзалізниці перш за все в посиленні соціальної відповідальності. Соціальний захист та турбота про працівників мають стати основою реформаторських рішень Наглядової ради та нового Правління компанії. На цьому в ході зустрічі з членами Наглядової ради ПАТ «Укрзалізниці» наголосив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

  За його словами, Уряду імпонує командна робота Наглядової ради компанії зі своїм акціонером – Кабінетом Міністрів України.  За останній, доволі короткий час, реформа корпоративного управління відчутно просунулася вперед.

  Спільними зусиллями розроблено та схвалено покроковий план продовження реформи корпоративного управління, який на сьогодні вже реалізується. Зокрема, через нову редакцію Статуту Укрзалізниці, Положення про Наглядову раду, утворення комітетів тощо.

  «Уряд отримав пропозиції і щодо політики власності та очікує на такий важливий документ як Стратегію Укрзалізниці. Ми хочемо бачити чіткий вектор розвитку української залізниці в усіх напрямках. Разом з тим чекаємо і на фінансовий план компанії на наступний рік», - резюмував Володимир Кістіон.