• In English
 • Володимир Гройсман на святі Першого дзвоника: Вклоняємося вчителям
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 03 вересня 2018 року о 10:35

  Започаткована Урядом України реформа шкільної освіти має на меті дві ключові цілі – зробити дитину успішною у подальшому житті і повернути повагу до професії вчителя. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час свята Першого дзвоника в Опорному навчальному закладі «Шкарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Це одна з провідних шкіл Київщини, яка укомплектована за останніми освітніми стандартами, має свій парк шкільних автобусів для учнів з віддалених сіл, напрацьовує свої методики навчання. Більше половини колективу тут мають вищу кваліфікаційну категорію.

  Звертаючись до дітей, вчителів та батьків, Глава Уряду відзначив, що свої шкільні роки згадує з теплотою і любов’ю. «Ми повертаємося до школи, щоб сказати «дякую», - сказав Володимир Гройсман. - Я пам’ятаю свою першу вчительку. Вона брала мою руку і допомагала мені виводити літери і дуже теплими словами підтримувала мене. І завжди дуже старалася, щоб я писав досконало. Ми всі вклоняємося перед нашими вчителями. Ви залишитесь з нами на все життя».

  Глава Уряду наголосив, що маленькі українці з часом стануть успіхом нашої держави.

  «Нова українська школа – це нові знання, нове середовище, що зможе відкрити таланти та можливості українських дітей. Все, що вкладене, повернеться сторицею», - додав Прем’єр-міністр.

  Довідково 

  Наприкінці серпня, перебуваючи на Харківщині, Глава Уряду наголошував, що Україна готова до нового навчального року і запроваджує нову якість освіти як одну з довгострокових реформ, що дасть результати за 12 років. Він зазначав, що починається важкий, але необхідний процес, нові стандарти, нові можливості. Лише для переоснащення початкової школи цього року виділено 1 млрд грн, а тисячі вчителів пройшли перекваліфікацію. Одночасно прораховуються можливості подальшого збільшення зарплат вчителів. Цього року до 1 класу підуть 448 тис. 578 дітей. Лідерами набору першокласників є: Дніпропетровська область - 38 143 дитини, місто Київ - 33 247 дітей та Львівська область - 30 297 дітей.

  Володимир Гройсман на святі Першого дзвоника: Вклоняємося  вчителям Володимир Гройсман на святі Першого дзвоника: Вклоняємося  вчителям