• In English
 • Розвиток дитини – від садочка до вищої освіти – має стати пріоритетом всіх рівнів влади, – Прем’єр-міністр
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 03 вересня 2018 року о 10:43

  Розвиток дитини – від дошкільної освіти до вищого навчального закладу – має стати пріоритетом всіх рівнів влади, передусім місцевої. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

  «Треба дати дітям все найкраще, аби вони були успішними і конкурентними. Для нас пріоритет – розвиток дитини. І це комплекс дій – від підтримки освітян і завершуючи створенням середовища для доступності і рівності освіти в цілому по Україні».

  На думку Глави Уряду, це – непросте завдання, адже вже зараз рівень забезпечення і можливостей – різний. Але увага до проблем і спільне їх вирішення – разом із місцевою владою – дасть свій результат. Так, приміром, спільно з місцевою владою реалізується програма подолання черг в дитячі садочки. Так само спільно з коштами місцевих бюджетів обладнують школи.

  «Ми впроваджуємо стандарти Нової освітньої школи. Прийшов час змінити вимоги до знань, зробити їх конкурентними, щоб йти в ногу з сучасним світом», - додав Прем’єр-міністр.

  Розвиток дитини – від садочка до вищої освіти – має стати пріоритетом всіх рівнів влади, – Прем’єр-міністр