• In English
 • Володимир Бондаренко учасникам форуму з громадськістю: Ми всі є партнерами однієї справи – розвитку нашої держави
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 14 вересня 2018 року о 14:34

  Уряд та громадськість є партнерами однієї справи – розвитку нашої держави. На цьому наголосив Державний Секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко під час відкриття ІІ Національного форуму фахівців органів виконавчої влади з питань комунікацій з громадськістю.

  «Ми всі є партнерами однієї справи – розвитку нашої держави. Ми тут для цього зібралися», - підкреслив Володимир Бондаренко, закликавши учасників форуму до конструктивної співпраці, «щоб разом робити ту справу, якої очікує суспільство».

  За його словами, результатом співпраці влади та громадськості на умовах партнерства має стати і спільна відповідальність за прийняття важливих рішень.

  Держсекретар наголосив, що питання співпраці органів виконавчої влади з інститутами громадянського суспільства, залучення їх до вироблення державної політики є одним із пріоритетних у діяльності Уряду, а також важливим елементом реформи державного управління.

  «Прем’єр-міністр Володимир Гройсман ставить для себе пріоритет чути кожного, чути суспільство і виклики, які стоять перед владою. Свідченням цьому є ефективна співпраця громадської урядової ініціативи «Разом проти корупції»,-  зазначив Володимир Бондаренко.

  Він додав, що на сьогодні держава здійснює цілий ряд реформ і, зокрема, робить більш спрощеним доступ до електронних послуг.

  Держсекретар також підкреслив, що «реформа державної служби задумана, щоб нарешті політичні сервіси і сервіси державної служби були розмежовані». «Аби ми розуміли, що державні секретарі відповідають за процес, за ефективну діяльність того чи іншого державного органу, за вчасність, результат функцій, які на нас покладені. Коли ми говоримо про політиків, ми маємо розуміти, що політиків маємо оцінювати не лише за красиві слова, а й за їхні дії», - зазначив він.

  Володимир Бондаренко висловив вдячність міжнародним партнерам, зокрема ОБСЄ, за підтримки якої проводиться форум, та Open Space Works Cooperative, а також представникам наукових закладів та установ, інститутів громадянського суспільства, експертам.

  Він нагадав, що це вже вдруге Секретаріат Кабінету Міністрів разом з Координатором проектів ОБСЄ в Україні збирає великий форум для того, щоб працівники органів виконавчої влади могли «звірити годинники», дізнатися більше про інструменти взаємодії з інститутами громадянського суспільства, поділитися досвідом.

  Під час форуму учасники поділяться своїми поглядами на сучасні виклики у роботі з громадськістю та успішним досвідом вирішення проблемних питань, отримають нові знання про ефективні інструменти комунікацій з громадськістю, а також розроблять рекомендації щодо того, як зробити більш результативною співпрацю між органами виконавчої влади та громадськістю у процесі прийняття рішень.

  Довідково

  Співпраця Уряду з громадськими активістами та експертами дозволила:

  - зробити значний крок у реформуванні системи державних закупівель;

  - запровадити «відкриті дані»;

  - запустити процес реформування державної служби;

  - забезпечити належне впровадження в Україні міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».
  Володимир Бондаренко учасникам форуму з громадськістю: Ми всі є партнерами однієї справи – розвитку нашої держави