• In English
 • Володимир Бондаренко: Молодь – це драйвер змін
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 26 лютого 2019 року о 16:42

  Молодь має активніше долучатися до процесів реформування державної служби: брати участь у конкурсах на посади в державних органах, проходити стажування в Секретаріаті Кабінету Міністрів та міністерствах.

  Про це йшлося на зустрічі Державного секретаря Кабінету Міністрів Володимира Бондаренка з молоддю Кам’янця-Подільського, який цього року отримав статус Молодіжної столиці України.

  «Молодь – це той драйвер, який стимулює нас до змін. Наприклад, у  Прем’єр-міністра кожен раз після зустрічі з молоддю народжуються нові і нові ідеї. Хто ж ще так надихає на ідеї, як не молодь», – зазначив Володимир Бондаренко.

  Він запросив студентів на стажування в Секретаріат Кабінету Міністрів, адже переконаний, що це надзвичайно корисний досвід.

  «Ми вже два роки відкриті для молоді, – зазначив Державний секретар, говорячи про стажування в Секретаріаті. – І саме вона допомагає змінювати бачення, по-іншому дивитися на розв’язання тих чи інших проблем».

  Нагадаємо, у 2017 році Міністерство молоді та спорту спільно з Українським інститутом міжнародної політики та Національною молодіжною радою ініціювали проведення національного конкурсу «Молодіжна столиця України».

  Зазначений конкурс є щорічним та проводиться з метою відзначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді.

  У 2018 році в конкурсі взяло участь 41 місто України з 22 регіонів України, 10 із яких було обрано до фінального етапу відбору. За результатами конкурсу перемогу та статус Молодіжної столиці України 2019 року отримало місто Кам’янець-Подільський.

  Володимир Бондаренко: Молодь – це драйвер змін Володимир Бондаренко: Молодь – це драйвер змін