• In English
 • ВМС ЗС України спільно з іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами провели тактичне протидиверсійне навчання
  Міністерство оборони України, опубліковано 02 серпня 2018 року о 16:39

  Військово-Морські Сили ЗС України спільно з підрозділами Антитерористичного центру Служби Безпеки України, Державної прикордонної служби України, Головного управління Національної поліції в Одеській області, Національної гвардії України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій провели тактичне навчання. Захід проходив під керівництвом командувача Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірала Ігоря Воронченка. Метою маневрів було відпрацювання сумісних дій щодо недопущення проведення противником диверсій та захоплення важливих об’єктів інфраструктури в Одеській області.

  «Це перший у цьому році подібний міжвідомчий захід підготовки ВМС ЗС України з іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами, - зазначив керівник виду ЗС України. – Росія продовжує загарбницьку політику в Чорноморському регіоні. Навчання були спрямовані на попередження дестабілізаційних ворожих дій, захист інфраструктури та важливих державних об’єктів, що постійно перебувають під увагою противника», - додав він.

  Віце-адмірал Ігор Воронченко наголосив, що тільки сумісними силами ми зможемо досягти успішного результату. Триденні тактичні навчання стали початком проведення подальших таких маневрів, але з відповідним нарощуванням сил і засобів.

  Варто зазначити, що основна увага приділялася відпрацюванню спільних дій при виконанні завдань із блокування і знищення сил та засобів противника на об’єктах морської інфраструктури портів Чорноморського регіону, удосконаленню навичок в організації управління діями сил під час ізоляції кризового району та взаємодії усіх задіяних сил і засобів українських ВМС з силами безпеки і оборони.