• In English
 • Військове співробітництво між Україною і Італійською Республікою має добрі перспективи, – генерал армії України Віктор Муженко
  Міністерство оборони України, опубліковано 02 серпня 2018 року о 16:31

  Двостороннє військове співробітництво між Збройними Силами України та Італійської Республіки, яке українська сторона сприймає як важливий інструмент для нарощування власних оборонних спроможностей, має великий потенціал та добрі перспективи. На цьому у четвер, 2 серпня, наголосив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко під час зустрічі з начальником Штабу оборони Італійської Республіки генералом Клаудіо Граціано, який прибув в Україну з робочим візитом.

  «Ми вважаємо, що наше військове співробітництво має гарні перспективи і потенціал. Гарним прикладом є наші домовленості і майбутня співпраця в рамках Місії НАТО «Рішуча підтримка» в Ісламській Республіці Афганістан. Дякую Італійській стороні за надану можливість українському персоналу використовувати італійську логістику. Впевнений, що наші військовослужбовці ефективно співпрацюватимуть», сказав генерал армії України Віктор Муженко.

  В ході зустрічі від імені Збройних Сил України він подякував генералу Клаудіо Граціано за офіційну підтримку італійського Уряду у боротьбі, яку Україна веде проти російської агресії.

  Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України та начальник Штабу оборони Італійської Республіки обмінялися поглядами на розвиток ситуації з безпеки в Європі.

  Генерал армії України Віктор Муженко надав італійській стороні інформацію щодо поточної обстановки в районах проведення операції Об’єднаних сил та виклав оцінку щодо розвитку ситуації з безпеки навколо України.

  Генерал армії України Віктор Муженко подякував генералу Клаудіо Граціано за співпрацю і побажав йому успіхів на новій посаді Голови Військового комітету ЄС.