• In English
 • Владислав Криклій та Джозеф Семсар обговорили подальшу співпрацю України та США з оновлення рухомого складу Укрзалізниці
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 27 серпня 2020 року о 19:33

  Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів робочу зустріч із виконуючим обов’язки заступника Міністра торгівлі США Джозефом С. Семсаром в режимі онлайн сьогодні, 27 серпня. Сторони обговорили перспективи подальшого співробітництва між обома країнами за напрямком залізничних перевезень.

  Владислав Криклій висловив подяку американській стороні за підтримку та співпрацю в оновленні тягового рухомого складу України. “Фізичне і моральне старіння рухомого складу Укрзалізниці є однією з найгостріших проблем компанії на сьогодні. Нинішній технічний стан пасажирського рухомого складу не відповідає сучасним вимогам щодо здійснення комфортних перевезень пасажирів та якості послуг, які надаються населенню. Тому з метою отримання державної підтримки у вигляді державної гарантії АТ “Укрзалізниця” розроблено інвестиційний проект із закупівлі 40 нових тепловозів”, - повідомив під час онлайн-розмови Міністр інфраструктури.

  Наразі інвестиційний проект доопрацьовується фахівцями Укрзалізниці для проведення оцінки його економічної ефективності та отримання висновку державної експертизи. Після прийняття рішення щодо надання державної підтримки органами управління Укрзалізниці буде прийматися рішення щодо прийнятності умов кредитування та розпочато процедуру погодження залучення кредиту, а також буде прийматися рішення щодо початку процедури закупівель.

  “Ми готові надавати всебічну підтримку взаємовигідному співробітництву з іноземними компаніями та сприяти залученню найкращих зразків транспортної техніки світу для роботи у транспортній системі України. У свою чергу хочу запевнити, що в нових економічних умовах наша держава відкрита для нових ініціатив з розвитку та модернізації залізничної транспортної інфраструктури”, - наголосив Владислав Криклій.

  Участь у заході також взяли перший заступник Міністра інфраструктури Дмитро Абрамович член правління АТ “Укрзалізниця” Франтішек Буреш, представники Міністерства та УЗ.