• In English
 • Владислав Криклій провів відеорозмову з Надзвичайним і Повноважним Послом Австрії в Україні Гернотом Пфандлером
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 27 травня 2020 року о 16:07

  27 травня Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів відеорозмову з Надзвичайним і Повноважним Послом Австрії в Україні Гернотом Пфандлером. Сторони обговорили стан справ і перспективи подальшої співпраці між обома країнами за різними напрямками у сфері інфраструктури та транспорту.

  Владислав Криклій подякував пану Послу за сприяння та активну участь у вирішенні проблемних питань, що виникали під час повернення українських вантажних автомобілів в Україну на початку введення карантинних заходів в країнах Європи у зв’язку з COVID-19. Міністр наголосив, що незважаючи на коронакризу, Україна продовжує докладати всіх можливих зусиль, щоб забезпечити безперебійне перевезення вантажів, та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю з Австрією.

  Надзвичайний і Повноважний Посол Гернот Пфандлер подякував Міністру за можливість провести зустріч в онлайн-форматі та висловив зацікавленість у реалізації спільних інфраструктурних проектів. Зокрема, мова йде про впровадження системи Tolling в Україні, яка була презентована під час відеорозмови. Раніше українські та австрійські фахівці вже мали нагоду з обміну передовим досвідом у реалізації подібних систем.

  Участь у відеорозмові також взяли заступник Міністра інфраструктури з питань євроінтеграції Наталія Форсюк, голова Державної служби України з безпеки на транспорті Олександр Погорілий та представники Міністерства.