• In English
 • Владислав Криклій підписав Протокол до Угоди про міжнародні нерегулярні перевезення INTERBUS
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 11 лютого 2021 року о 17:00

  Сьогодні, 11 лютого, під час 7-го засідання Ради асоціації Україна-ЄС у Брюсселі Міністр інфраструктури України Владислав Криклій підписав Протокол до Угоди INTERBUS, яким запроваджуються однакові правила міжнародних регулярних і міжнародних спеціальних регулярних пасажирських автобусних перевезень у європейському просторі.

  «Підписаний сьогодні мною Протокол, що доповнює Угоду про міжнародні нерегулярні перевезення пасажирів автобусами INTERBUS, дозволить Україні не лише значно покращити умови пасажирських автобусних перевезень, запозичити та впровадити ключовий європейський досвід, а й вільно конкурувати з кращими перевізниками у майбутньому. Вдячний за підтримку та співпрацю європейської сторони. Сучасним європейським автобусним перевезенням бути!» - зазначив Владислав Криклій.

  За його словами, підписання Протоколу також сприятиме відкриттю для України ринку автобусних перевезень ЄС та країн-членів Угоди INTERBUS - Туреччини, Молдови, Албанії, Боснії і Герцеговини, Північної Македонії, Чорногорії.

  Нагадаємо, Угоду INTERBUS було прийнято 30 червня 2001 року в Брюсселі та підписано всіма країнами Європейського Союзу, а також Молдовою, Туреччиною, Хорватією, Боснією і Герцеговиною, Албанією та Македонією. Україна приєдналася до Угоди INTERBUS у 2012 році.