• In English
 • Ми завершуємо технічну інтеграцію України в Спільну систему маршрутних зборів Євроконтролю, - Владислав Криклій
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 11 лютого 2021 року о 17:06

  Міністр інфраструктури України Владислав Криклій зустрівся із генеральним директором Європейської організації з безпеки аеронавігації (Євроконтролю) Імонном Бреннаном сьогодні, 11 лютого. Зустріч відбулася у рамках робочого візиту урядової делегації на чолі з Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем до Брюсселя.

  Сторони обговорили перспективи співпраці у галузі авіації.

  Владислав Криклій подякував європейській стороні за прийняття рішення про приєднання України до Спільної системи маршрутних зборів Євроконтролю у листопаді минулого року.

  «Для нас це історичне рішення, до якого ми йшли довгих 16 років. Україна високо цінує підтримку Євроконтролю в цьому процесі. І ми пишаємося тим, що маємо змогу повноцінно інтегруватися до європейського аеронавігаційного сімейства. За попередньою домовленістю із Центральним бюро маршрутних зборів Євроконтролю, виставлення рахунків та стягнення плати за надане Україною аеронавігаційне обслуговування Євроконтроль розпочне з 1 липня 2021 року. І ми надалі продовжуватимемо технічну інтеграцію України в Спільну систему маршрутних зборів Євроконтролю шляхом внесення змін до національного законодавства», - підкреслив очільник Міністерства.

  Нагадаємо, технічна інтеграція України до Спільної системи маршрутних зборів Євроконтролю остаточно була схвалена 24 листопада 2020 року у Брюсселі під час засідання Розширеного комітету Євроконтролю з питань маршрутних зборів (CRCO).