• In English
 • Владислав Криклій і Президент ЄІБ Вернер Хойєр обговорили перспективи співпраці в інфраструктурі
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 02 березня 2021 року о 14:05

  Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів робочу зустріч із Президентом Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) Вернером Хойєром сьогодні, 2 березня.

  Сторони обговорили результати співпраці за підсумками минулого року, а також перспективи впровадження поточних та інших потенційних інфраструктурних проектів.

  Владислав Криклій подякував європейській стороні за постійну підтримку та співпрацю у розвитку українського транспортного сектору та привітав укладення важливих угод з банком. Це проекти «Міський громадський транспорт України ІІ», «Логістична мережа (Модернізація та цифровізація Укрпошти)», «Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження (Проєкт 3В)» та нещодавнє підписання у Люксембурзі Гарантійної угоди з банком щодо реконструкції льотної зони №2 аеропорту «Бориспіль».

  Сторони обговорили перспективи співпраці у впровадженні інтелектуальних транспортних систем (ITS) на транспорті, створенні розгалуженої мережі електричних зарядних станцій, а також у розвитку внутрішніх водних шляхів і модернізації судноплавних шлюзів на Дніпрі.