• In English
 • Військово-медичні заклади, що розгорнуті в ООС, повністю забезпечують виконання завдань військових, які знаходяться на лінії зіткнення, - Степан Полторак
  Міністерство оборони України, опубліковано 27 березня 2019 року о 15:25

  27 березня Міністр оборони України Степан Полторак під час церемонії передачі від Уряду Японії медичного обладнання та засобів надання першої медичної допомоги до Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» повідомив, що військово-медичні заклади, що розгорнуті в ООС, повністю забезпечують виконання завдань військових, які знаходяться на лінії зіткнення

  «Ми отримали сучасні апарати, які допомагають військовим медикам своєчасно надавати допомогу. Близько 8 тисяч поранених військовослужбовців, починаючи з 2014 року, і це та кількість людей, які отримали допомогу в наших військово-медичних закладах. Всі, хто потребував і потребує, отримають кваліфіковану медичну допомогу», – повідомив Степан Полторак.

  «Починаючи від лінії зіткнення, там де вони отримали першу медичну допомогу при пораненні, і під час евакуації з лінії зіткнення до військового шпиталю. І саме своєчасно та якісно надана медична допомога дає можливість врятувати життя наших військових», – підкреслив глава оборонного відомства.

  За словами Міністра оборони України, Головне військово-медичне управління ЗС України розгорнуло достатню кількість медичних закладів для забезпечення надання медичної допомоги українським військовим.