• In English
  • Уряд спростив будівництво нескладних військових споруд у Луганській та Донецькій областях для підвищення обороноздатності України

    Кабінет Міністрів України затвердив постанову, згідно з якою нове будівництво, реконструкція, реставрація та капітальний ремонт військових аеродромів, арсеналів, баз та складів, комунальних споруд та інженерних мереж (з класом наслідків СС1, СС2) на території військових частин (підрозділів), установ та організацій Збройних Сил України, Національної гвардії та Служби зовнішньої розвідки не потребує отримання дозволів. Це стосується заходів із забезпечення національної безпеки та оборони у Луганській та Донецькій областях.

    «Зараз, під час дуже складної військової ситуації на Сході України, потрібно своєчасно забезпечувати всі належні умови для підвищення обороноздатності України. Тому для прискорення будівництва необхідних військових споруд у Луганській та Донецькій областях було прийнято рішення здійснювати нове будівництво, реконструкцію та капремонт військових аеродромів, арсеналів, складів та інших нескладних споруд на території військових частин без отримання дозволу ДАБІ», – зазначив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

    Крім того, це стосується нового будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів казармено-житлового фонду військових містечок (крім житлових будинків).

    Нагадаємо, 7 червня 2017 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 406, якою затвердив Перелік будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об‘єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію.