• In English
  • Степан Полторак: Прийнято рішення по виділенню 20 млн гривень для відновлення та закупівлі нового обладнання військовому санаторію в Одесі
    Міністерство оборони України, опубліковано 27 березня 2019 року о 15:06

    Прийнято рішення по виділенню 20 млн гривень для відновлення та закупівлі нового обладнання військовому санаторію в Одесі. На цьому сьогодні, 27 березня, наголосив Міністр оборони України Степан Полторак під час церемонії передачі від Уряду Японії медичного обладнання та засобів надання першої медичної допомоги до Національного Військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь».

    «Декілька місяців тому, до сфери управління Міністерства оборони України було повернуто незаконно відчужені об’єкти та земельні ділянки колишнього санаторію «Лермонтовський». І ми прийняли рішення по виділенню 20 мільйонів гривень для того, щоб привести цей санаторій до належного стану, закупити нове обладнання. Також до кінця цього року плануємо збільшити фінансовий ресурс цього санаторію до 100 мільйонів гривень», — підкреслив глава оборонного відомства Степан Полторак.

    Слід зауважити, що Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський» Міністерства оборони України було створено на базі колишнього санаторію «Лермонтовський» і нещодавно було повернуто до державної власності незаконно відчужені об’єкти та земельні ділянки колишнього санаторію.