• In English
 • Відшкодування втрат на суму понад 15,8 млн грн забезпечили аудитори Сумщини протягом 2018 року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 22 січня 2019 року о 10:53

  Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області протягом 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 15,8 млн грн.

  Водночас аудитори попередили порушень у сфері закупівель шляхом відміни торгів та розірвання договорів на суму 281,1 млн грн.

  Правоохоронні органи за результатами розгляду матеріалів ревізій, проведених спеціалістами управління, розпочали 16 досудових розслідувань, вручили 10 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До об’єктів, у яких під час ревізій виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 25 заходів впливу: у 14 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 7 – призупинено бюджетні асигнування та 4 розпорядникам бюджетних коштів зменшено бюджетні асигнування.

  За недотримання законодавства 57 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності,  25 – до дисциплінарної та матеріальної.

  Крім того, від початку року до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені під час контрольних заходів господарські операції, які підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 140 млн грн.