• In English
 • Відшкодування втрат на суму майже 9,5 млн грн забезпечили аудитори Буковини протягом січня-жовтня 2019 року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 14 листопада 2019 року о 10:30

  За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області ревізій упродовж січня-жовтня 2019 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 12,3 млн грн.

  Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування втрат на суму майже 9,5 млн грн.

  Окрім того, проведеними 13 державними фінансовими аудитами встановлено факти неефективних управлінських рішень, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 101,5 млн грн.

  За результатами проведених державних фінансових аудитів надано 145 пропозицій щодо підвищення ефективності використання фінансових ресурсів та майна. Об’єктами контролю протягом січня-жовтня поточного року впроваджено 119 пропозицій, за результатами яких досягнуто додаткового результату та відшкодовано втрат на суму 10,9 млн грн.

  До установ та організацій, у яких виявлено бюджетні порушення,  у 20 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення або призупинення бюджетних асигнувань тощо, а керівникам надіслано попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

  До правоохоронних органів передано матеріали 12 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких, зважаючи на раніше передані, розпочато 9 досудових розслідувань та вручено 8 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.