• In English
 • Відшкодування втрат на суму майже 24 млн грн забезпечили аудитори Донеччини протягом січня-жовтня 2018 року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 23 листопада 2018 року о 10:12

  Фахівці апарату Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області протягом січня - жовтня 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 24 млн грн.

  Зокрема, за звітний період до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, підприємств і організацій надійшло понад 9 млн грн та відшкодовано понад 14 млн грн незаконних, нецільових втрат та недостач, які допустили підконтрольні об’єкти.

  За результатами контрольних заходів правоохоронним органам передано матеріали 22 ревізій, за результатами 5-ти з них розпочато досудові розслідування.

  За допущені порушення 24 установам зупинено операції з бюджетними коштами.  Окрім того, за недотримання законодавства 140 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 16 – до дисциплінарної відповідальності та 2 посадові особи звільнено із займаних посад.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 2,1 млн грн.