• In English
 • Відшкодування втрат на 14 млн грн забезпечили полтавські аудитори протягом січня -лютого 2018 року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 23 березня 2018 року о 09:56

  Працівники Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області протягом січня-лютого 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 14,1 млн грн.

  Шляхом відміни торгів та розірвання договорів державні аудитори  попередили порушень у сфері закупівель на загальну суму майже 284 млн грн.

  До установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано 11 заходів впливу: у п’яти випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у двох – призупинено бюджетні асигнування, у чотирьох – попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на загальну суму майже 1,2 млн грн.

  Крім того, за порушення бюджетного законодавства складено та направлено до суду три адміністративні протоколи та один протокол за порушення законодавства про закупівлі.

  За порушення фінансової дисципліни 27 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

  До Державної служби фінансового моніторингу України направлено дві інформації про запобігання та протидію легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, на загальну суму майже 2,5 млн грн.