• In English
 • Відшкодування втрат майже на 29 млн грн забезпечили черкаські аудитори за 11 місяців 2017 року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 29 грудня 2017 року о 14:58

  Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня-листопада 2017 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 28,7 млн грн.

  За результатами ревізій, перевірок державних закупівель місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ та організацій прийняли 63 управлінські рішення.

  За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 23 досудові розслідування.

  За вчинені фінансові порушення 225 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 49 – до дисциплінарної та матеріальної, четверо посадових осіб звільнено із займаних посад.

  У 160 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано зупинення операцій із бюджетними коштами, призупинення та зменшено бюджетні асигнування.

  Крім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 130 млн грн.