• In English
 • Відремонтовано дорогу до пункту пропуску на українсько-польському кордоні «Нижанковичі – Мальховіце»

  Завершився капітальний ремонт автомобільної дороги Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий. Було відновлено 46 кілометрів, які ведуть до новозбудованого контрольного пункту пропуску «Нижанковичі – Мальховіце» на українсько-польському кордоні.

  Реалізація цього проекту покращить логістичні зв’язки з Польщею, зменшить час проїзду ділянкою, а також знизить транспортне навантаження на інші дороги, які ведуть до кордону.

  Востаннє дорога Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий ремонтувалась ще у 70-х роках минулого сторіччя і була однією з найбільш проблемних на Львівщині, зокрема через небезпечну ямковість та аварійні мости. Тепер це залишилося в минулому.

  Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури разом з Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України попри війну продовжує відбудовувати транспортну інфраструктуру, без якої неможливо уявити ні економічний, ні соціальний розвиток країни.

  Ремонт дороги Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий здійснювався в рамках урядової угоди між Україною та Польщею. Він є частиною міжнародного проекту «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні”, який реалізується коштом польської сторони.

  Ним передбачено модернізацію прикордонних доріг у Львівській області:

  Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий (відремонтована)

  Т-14-01 КПП «Смільниця» – Старий Самбір (відремонтована)

  Т-14-20 Яворів – Грушів (відремонтована)

  Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська (ремонт триває).