• In English
  • Відповідно до урядової постанови об’єкти ПАТ «НСТУ» охоронятимуться виключно органами поліції

    Уряд своєю постановою ухвалив внесення змін до переліку об’єктів державної та інших форм власності, охорона нерухомого майна яких здійснюється виключно органами поліції охорони на договірних засадах.

    До цього переліку включено об’єкти ПАТ «НСТУ» у Києві та в її регіональних філіях.  Проект нормативно-правового документа був розроблений Держкомтелерадіо після звернення Служби безпеки України, яка констатувала наявні проблеми у забезпеченні безпеки цих об’єктів від терористичної та диверсійної вразливості. Так, за результатами проведених суспільним мовником тендерних процедур на закупівлю послуг охорони об’єктів нерухомості ПАТ «НСТУ» у м. Києві та в регіональних філіях, тендери виграють приватні охоронні структури, кінцевими бенефіціарними власниками яких є громадяни Російської Федерації.

    Свого часу державні телерадіокомпанії постановою КМУ від 11.11.2015 р. № 937 «Питання забезпечення охорони об'єктів державної та інших форм власності» було включено до Переліку об'єктів державної та інших форм власності, охорона нерухомого майна (незалежно від цільового призначення) яких здійснюється виключно органами поліції охорони на договірних засадах. Суспільний мовник створений у формі публічного акціонерного товариства на базі Національної телекомпанії України, Національної радіокомпанії України та обласних державних телерадіокомпаній, 100 відсотків власності яких належать державі.

    З метою усунення юридичних колізій, керуючись питанням забезпечення безпеки об’єктів інформаційної сфери від терористичної та диверсійної вразливості, а також забезпечення інформаційної безпеки держави, виникла необхідність у внесенні змін до цієї постанови. Проект постанови підготовлено Держкомтелерадіо.