• In English
 • Відкриття Регіонального Представництва ЄІБ у країнах Східної Європи в Києві є одним з кроків на шляху до повноцінної інтеграції в ЄС, - Сергій Марченко
  Міністерство фінансів України, опубліковано 27 листопада 2023 року о 20:20

  Сьогодні, 27 листопада, Міністр фінансів України Сергій Марченко взяв участь у зустрічі Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля з керівництвом Європейського інвестиційного Банку (ЄІБ).  

  Від Банку взяли участь Президент ЄІБ Вернер Хойєр та Віце-президент ЄІБ Тереза Червінська. 

  “Ритмічна підтримка ЄІБ для України є одним із кроків у поглибленні співпраці з Європейським Союзом. Реалізація проектів допоможе у процесі відновлення зруйнованої інфраструктури збройною агресією рф. Посилення співпраці з ЄІБ має велике значення для України, нашої економічної стійкості та створення належних умов життя для українців”, - зазначив Міністр фінансів України Сергій Марченко. 

  В ході візиту, керівництво ЄІБ на чолі з Президентом Банку Вернером Хойєром та Віце-президентом Терезою Червінською відкрили Регіональне представництво Банку у країнах Східної Європи в Києві. Також в церемонії відкриття взяли участь заступник Міністра фінансів України Ольга Зикова та Посол ЄС в Україні Катаріна Матернова.

  “З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну підтримка Банку відіграє важливу роль у подоланні економічних наслідків війни. Відкриття представництва дасть можливість ефективно підтримувати подальші зусилля з відновлення та реконструкції”, - додала Ольга Зикова. 

  Метою його роботи є надання посиленої підтримки Україні та іншим країнам Східної Європи тісно співпрацюючи та координуючи роботу з представництвами ЄІБ у Молдові та на Південному Кавказі (Грузія).