• In English
 • Відбулося засідання Координаційної ради з питань реалізації Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією HATO щодо співпраці у сфері медичної реабілітації
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 01 вересня 2021 року о 18:01

  1 вересня 2021 року під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Віталія Музиченка відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань реалізації Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією HATO з підтримки та постачання про реалізацію співпраці у сфері медичної реабілітації (далі – Координаційна рада) у форматі відео-конференції.

  У засіданні Координаційної ради взяли участь представники Мінсоцполітики, Мінветеранів, Міноборони, МВС, Нацгвардії, МОЗ та МОН.

  На засіданні було розглянуто питання щодо уточнення бюджету деяких ініціатив проекту Трастового фонду НАТО з фізичної реабілітації (протезування) військовослужбовців, поранених в антитерористичній операції.

  Також учасники засідання обговорили питання щодо лікування та реабілітації українських військовослужбовців у Королівстві Нідерланди. Зокрема, триває візит делегації Королівства Нідерланди щодо відбору українських військовослужбовців для участі в проекті, завданням якого є реабілітація важкопоранених діючих військовослужбовців, учасників бойових дій в зоні АТО/ООС в Військовому реабілітаційному центрі міста Арденбург (Королівство Нідерланди) з метою забезпечення можливості продовжувати їм військову службу.

  Також було розглянуто питання щодо підготовки проектних пропозицій та узгодження дій для організації реабілітації відібраних військовослужбовців у жовтні 2021 року. Представники Королівства Нідерланди висловили зацікавленість у подальшій співпраці з Україною в сфері медичної реабілітації військовослужбовців, зокрема щодо співпраці з Українським науково-дослідним інститутом протезування, протезобудування та відновлення працездатності (місто Харків) як провідним закладом, який впроваджує найновіші технології у сфері протезування/ортезування і допомагає українським військовослужбовцям повернутися до активної життєдіяльності після важких поранень.