• In English
 • Дмитро Кулеба: Нове представництво МЗС в Харкові зосередиться на послугах громадянам та підтримці місцевого бізнесу
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 01 вересня 2021 року о 17:47

  1 вересня Кабінет Міністрів України схвалив розпорядження про утворення представництва Міністерства закордонних справ України в Харкові.

  “Міністерство закордонних справ України працює для людей. Ми відкриваємо нове представництво, аби послуги для наших громадян стали більш доступними і якісними. Відтепер мешканцям північно-східних регіонів нашої держави не потрібно буде їхати до Києва або Одеси, аби легалізувати документ чи отримати апостиль. Всю консульську і правову допомогу можна буде отримати в Харкові”, - наголосив Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

  Він розповів, що важливим напрямом роботи представництва МЗС в Харкові стане підтримка місцевого бізнесу, зокрема у виході на зовнішні ринки, та залучення в регіон нових іноземних інвестицій.

  “Представництво МЗС координуватиме міжнародну допомогу населенню в районах, прилеглих до зони російсько-українського збройного конфлікту, а також допомагатиме місцевій владі в реалізації курсу України на членство в ЄС і НАТО, переговорах з партнерами, розбудові культурних та туристичних зв'язків”, - зазначив Міністр.

  Довідково

  Представництво МЗС на території України входить до системи органів дипломатичної служби і утворюється в регіоні, де діють іноземні консульські установи чи представництва міжнародних організацій.

  Нині МЗС має представництва в Одесі, Львові та Ужгороді.