• In English
 • Відбулось інавгураційне засідання Ради з питань торгівлі та сталого розвитку
  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, опубліковано 11 вересня 2018 року о 18:35

  10 вересня відбулось інавгураційне засідання Ради з питань торгівлі та сталого розвитку під головуванням Генерального директора Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів Ольги Стефанішиної.

  Під час засідання Ради пройшло обговорення проектів основних критеріїв та процедур відбору незалежних представницьких громадських організацій з метою утворення Дорадчої групи з питань сталого розвитку та кандидатів до Групи експертів з питань сталого розвитку.

  Оперативне започаткування роботи цих механізмів співпраці дозволить підтримувати постійний діалог з аспектів сталого розвитку між Україною та ЄС.

  Питання також набуває особливої ваги з огляду те, що друге засідання Підкомітету Україна – ЄС з питань торгівлі та сталого розвитку відбудеться вже у середині жовтня 2018 року.

  «Діяльність Ради та Підкомітету Україна – ЄС з питань торгівлі та сталого розвитку мають бути синхронізовані», – підкреслила Ольга Стефанішина.

  З цією метою, за результатами 2-го засідання Підкомітету Україна-ЄС з питань торгівлі та сталого розвитку, Рада планує розробити План заходів своєї діяльності на 2019 рік. 

  Довідково

  Рада з питань торгівлі та сталого розвитку утворена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 року № 478. Рада як консультативно-дорадчий орган при Кабінеті Міністрів України свою роботу спрямовує на вирішення актуальних питань, пов’язаних з імплементацією Глави 13 «Торгівля та сталий розвиток» Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Забезпечення діяльності Ради здійснюється Мінекономрозвитку.