• In English
 • Відбулася підсумкова зустріч членів делегації Уряду України за результатами участі у 65-й сесії Комісії ООН зі становища жінок
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 27 травня 2021 року о 18:28

  Відбулася підсумкова зустріч членів делегації Уряду України за результатами участі у 65-й сесії Комісії Організації Об’єднаних Націй зі становища жінок за участю заступника Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Ольги Ревук, Урядової уповноваженої з питань гендерної політики, заступника глави делегації Уряду України Катерини Левченко, заступника Міністра внутрішніх справ України Катерини Павліченко.

  ”В Україні питання забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків знаходиться у центрі уваги діяльності Уряду. Активно відбувається процес інтеграції гендерних підходів в усі сфери, що дозволяє формувати політику, орієнтовану на різні групи жінок і чоловіків. У цьому важливому процесі задіяні всі центральні органи виконавчої влади та неформальні громадські об’єднання, що дозволяє формувати гідну та актуальну державну політику, націлену на скорочення гендерної нерівності, усунення диспропорцій в усіх сферах життєдіяльності суспільства та подолання дискримінації”, - зазначила Ольга Ревук під час виступу.

  Зокрема, заступник Міністра акцентувала увагу на впровадженні нормативно-правової бази для створення умов щодо розширення участі жінок у прийнятті політичних рішень та врегулюванні питання забезпечення права голосу жінок і чоловіків на виборах.

  ”Результати участі української делегації свідчать про активну позицію її членів, фаховий підхід до інформаційно-роз’яснювальної роботи на міжнародній платформі ООН щодо національних механізмів та дій Уряду України у досягненні гендерної рівності та розширенні прав жінок та дівчат, усуненні проявів насильства в українському суспільстві”, - підсумувала Ольга Ревук.