• In English
 • Марина Лазебна побувала на презентації першої колекції одягу для підлітків на візках
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 27 травня 2021 року о 18:46


  27 травня Міністр соціальної політики Марина Лазебна відвідала презентацію першої колекції одягу для підлітків на візках від торговельної марки «Snail».

  Марина Лазебна підтримала захід як хороший привід нагадати суспільству, що тільки об’єднавши зусилля держави, громадських організацій, бізнесу можна крок за кроком реалізувати Національну стратегію із створення безбар’єрного простору в Україні для забезпечення рівних можливостей кожній людині.

  Презентація колекції була організована Інноваційно-інформаційним центром креативної економіки «Родзинки України» за підтримки Центру української культури та мистецтва та Світлани Долеско.

  Демонстрували стильне та якісне вбрання для молоді з особливими потребами підлітки з міста Чернігів, які разом із батьками представляють Громадську організацію «Голос батьків».

  У планах організаторів – відкрити соціальне підприємство, де працюватимуть люди з особливими потребами, створення перших 10 робочих місць, пошук інвесторів для його розвитку.

  Довідково

  Керівник проекту – Олена Рогова, яка очолює Інноваційно-інформаційний центр креативної економіки «Родзинки України», організатор модних показів, художниця та громадська діячка.

  Автор проекту та дизайнер – Ольга Дей, мама підлітка, який постійно перебуває в інвалідному візку. Ідея проекту виникла, оскільки його одяг був незручним, були певні труднощі з вдяганням, а син хотів виглядати модно та сучасно.

  До проекту також був долучений Андрій Ковтунович – художник, що понад 20 років працює в стилі графіті. Митець створює мурали, розмальовує одяг, створював малюнки до фільму «З любов’ю до Вінсента», що номінувався на кінопремію «Оскар». Тож, саме Андрій Ковтунович створив на вбранні для презентації сучасні зображення.

  Частковим пошиттям одягу займалося Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування.