• In English
 • Від ваших рішень тепер залежить не тільки успішність виконання бойових завдань, а й життя особового складу, – Степан Полторак випускникам Національної академії НГУ
  Міністерство оборони України, опубліковано 21 червня 2019 року о 13:10

  Сьогодні, 21 червня, у ході робочої поїздки на Харківщину, Міністр оборони України Степан Полторак взяв участь у церемонії випуску Національної академії Національної гвардії України.

  «Вибір, який ви зробили в житті, надзвичайно потрібний для держави. Пишаюся тим, що після завершення навчання і отримавши високий рівень знань та практичних навичок, ви з честю будете виконувати завдання за призначенням, – наголосив Степан Полторак, звертаючись до випускників Національної академії Національної гвардії України.

  «Завтра у вас почнеться зовсім інше життя, і вже завтра ви будете відповідати за те, наскільки якісно ваш підрозділ виконуватиме покладені завдання. Перед кожним офіцером стоїть два основних завдання: виконати бойову задачу, але при цьому максимально зберегти життя підлеглих. Тільки розумні та мудрі рішення нададуть можливість виконати ці два основні завдання», – додав глава оборонного відомства.

  У ході урочистостей Міністр оборони України вручив дипломи з відзнакою та золоті медалі випускникам, які продемонстрували відмінні результати в навчанні та під час складання випускних випробувань. Також Степан Полторак відзначив кращих викладачів академії відомчими відзнаками.

  «Вдячний особовому складу Академії Національної гвардії України, що традиції підтримуються і розвиваються, і за те, що ви є прикладом для курсантів! Дякую рідним і близьким за підтримку, керівництву Національної гвардії України за увагу до Академії, адже саме тут закладається майбутнє Національної гвардії України!» – наголосив Степан Полторак, звертаючись до присутніх.