• In English
 • Від початку року волинські учасники бойових дій отримали у власність 769 га землі

  На сьогодні у Волинській області учасники бойових дій та члени родин загиблих воїнів завершили процедуру оформлення та отримали у власність 477 ділянок загальною площею 769 гектарів. Для ведення особистого селянського господарства надано 399 наділів площею 760,7 га, для ведення садівництва – 77 (8,3 га) та одну ділянку (0,1 га) для  індивідуального дачного будівництва.

  У вересні 2019 року учасники бойових дій подали до Головного управління Держгеокадастру у Волинській області 106 заяв про отримання у власність земельних ділянок.

  За результатами розгляду заяв військовим надано 42 дозволи на розроблення документації із землеустрою на площу 34,2 га: для ведення особистого селянського господарства – 32,4 га, для ведення садівництва – 0,56 га, для індивідуального дачного будівництва – 16,1 гектара.

  Загалом від початку 2019 року до Головного управління Держгеокадастру у Волинській області надійшло від учасників бойових дій та членів сімей загиблих військовослужбовців 774 заяви про надання землі у власність. Після розгляду заяв військовим надано 379 дозволи на розроблення документації із землеустрою на ділянки загальною площею 610,2 гектара.

  Довідково

  На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.