• In English
 • Ветерани та члени їх родин зможуть стати управителями ОСББ
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 26 березня 2021 року о 12:58

  Вже найближчим часом Міністерство у справах ветеранів спільно з Міністерством розвитку громад та територій України розпочинають програму «Захист, розвиток, добробут». Це пілотний проект підготовки захисників, які мають намір працювати у сфері надання послуг з управління багатоквартирними будинками та підвищувати рівень безпеки екологічно-техногенних умов життєдіяльності громадян і суспільства.

  Даний проект дасть змогу залучити до навчання не тільки самих ветеранів, але і членів їх родин. Перевагами такої ініціативи є також її охоплення, адже це відкриє можливості для ветеранів не тільки з великих та розвинених міст, але й з найбільш віддалених куточків України.

  В рамках нової програми передбачено проведення відбіркового конкурсу на спеціальність «Менеджера (управителя)» та навчання захисників для набуття ними необхідних кваліфікаційних здібностей. У перспективі це дозволить їм управляти Об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).

  «Перш за все, ветеран – це захист, довіра та порядок. Завдяки участі у цьому проекті, ветерани отримають свій перший досвід ведення бізнесу та залучення інвестицій на прикладі власного будинку. У свою чергу, ветерани-бізнесмени — можуть стати реальним рушієм нашої економіки», — зазначив заступник Міністра у справах ветеранів Володимир Левчук.

  Про деталі та початок відбіркового конкурсу буде повідомлено додатково.