• In English
 • Ветерани Кропивницького приступили до навчання за програмою «Норвегія-Україна»
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 22 вересня 2020 року о 19:11


  У Кропивницькому стартував осінній семестр проекту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему». До навчання за напрямком «Створення стартапу та організація власної справи» долучився 21 ветеран і члени їхніх сімей, серед яких діючі військовослужбовці. Загалом в Україні в період 2014-2019 років учасниками проекту стали 1401 учасник АТО/ООС.

  Метою проекту є ресоціалізація та професійна перепідготовка ветеранів АТО/ООС та військових. Учасники отримують допомогу з правової та соціально-психологічної адаптації, а також підтримку у працевлаштуванні і організації власного бізнесу. Навчання триватиме три місяці, а далі ветерани втілюватимуть свої проекти у життя.

  У Кропивницькому проект реалізується при фінансовій підтримці Уряду Королівства Норвегії на базі Льотної академії Національного авіаційного університету в партнерстві з Університетом NORD (Норвегія), Міжнародним фондом соціальної адаптації та ГО "Європейський шлях 4.0".

  Нагадуємо, що минулого тижня Міністерством у справах ветеранів України та благодійним фондом «Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації» було підписано меморандум про співпрацю, що передбачає взаємодію з питань підтримки ветеранів у рамках проекту «Норвегія-Україна», зокрема проведення тренінгів, семінарів та навчальних візитів, надання інформації та консультацій щодо актуальних проектів у сфері адаптації ветеранів, їхніх родин і родин загиблих.