• In English
 • Ветерани будуть залучені на всіх позиціях і етапах «Ігор Нескорених», мова не лише про учасників, - Мінветеранів
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 02 липня 2019 року о 18:24

  Міністерство у справах ветеранів підтримує ветеранів у будь-якій діяльності і напрямку, зокрема ветеранський бізнес. На цьому наголосила заступник Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк.

  Одяг для тренувань та змагань, кейтеринг, устаткування – все що забезпечує та супроводжує всі етапи «Ігор Нескорених» – може бути закупленим у ветеранів-підприємців. Якщо наші ветерани надають послуги, виробляють щось, що необхідно під час проведення будь-якого етапу тренувань, змагань, то відповідно саме в цих виробників ми будемо робити закупівлі», – зазначила заступник Міністра.

  З цього року всі закупівлі для «Ігор Нескорених» відбуватимуться максимально прозоро. На офіційному сайті «Invictus Games» вже з'явився розділ «Звіти 2019-2020», який містить інформацію про надходження та витрати в межах організацій відбору, тренувань та участі української збірної. На переконання членів оргкомітету заходу, ветерани-підприємці здатні надавати якісні, по конкурентній ціні, вироби та послуги.

  Крім того, в «Іграх Нескорених» братиме участь велика кількість ветеранів ще на етапі відбору кандидатів до команди. Представники Ради ветеранів, добровольчих формувань, чиї бійці захочуть долучитись до команди, члени Громадської ради, які також є учасниками бойових дій, будуть максимально залучені в процес.