• In English
 • Верховна Рада України звільнила Ігоря Уманського з посади Міністра фінансів та Іллю Ємця з посади Міністра охорони здоров’я
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 30 березня 2020 року о 16:04

  Верховна Рада України відповідно до подання Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля звільнила Ігоря Уманського з посади Міністра фінансів та Іллю Ємця з посади Міністра охорони здоров’я.

  За звільнення Ігоря Уманського проголосували 249 депутатів, за Іллю Ємця - 271 депутат на позачерговому засіданні Парламенту 30 березня. 

  “Ілля Ємець та Ігор Уманський професіонали, які здатні реалізовувати довгострокові реформи. Але наразі країна вимагає швидких дій. Саме тому було прийнято рішення подати до Верховної Ради постанови про звільнення Міністра охорони здоров’я та Міністра фінансів", - прокоментував рішення Прем'єр-міністр Денис Шмигаль та висловив сподівання, що Ілля Ємець та Ігор Уманський продовжать допомагати команді Уряду.

  Глава Уряду також зазначив, що чинний Кабінет Міністрів працює менше місяця, проте виклики, з якими стикнувся, не відчував на собі жоден Уряд за останні роки. “Під час режиму надзвичайної ситуації один день рахується за місяць”, - зауважив він.