• In English
 • Велике будівництво: На Одещині урочисто відкрили оновлену школу №41
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 07 вересня 2021 року о 13:01

  Школу №41 в Одеській області урочисто відкрили після капітального ремонту. Об’єкт відновлено в межах Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

  «Продовжуємо оновлювати школи в кожній громаді. Сьогодні школа №41, що на Одещині, знову відкрила свої двері для понад 200 учнів. Дякуємо Європейському інвестиційному банку за фінансову підтримку в оновленні цього навчального закладу. Розвиток сучасної соціальної інфраструктури є важливим та одним із ключових завдань Мінрегіону, зокрема, у межах Програми Президента «Велике будівництво», — зазначив заступник Міністра.

  Зокрема, у рамках проекту відремонтували та утеплили покрівлю, замінили внутрішні інженерні мережі. У будівлі школи провели термомодернізацію, а на території закладу здійснили благоустрій та облаштували спортивні майданчики.

  Ремонтні роботи проводилися за кошти Європейського інвестиційного банку у межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України та місцевого бюджету.

  Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що цьогоріч до Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» включено 500 соціальних об’єктів.