• In English
 • Велике будівництво: На Хмельниччині збудували сучасний спортивно-реабілітаційний центр
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 13 листопада 2021 року о 21:05

  У місті Красилів Хмельницької області збудували новий спортивно-реабілітаційний центр з двома басейнами. У закладі проходитимуть реабілітацію діти з інвалідністю та учасники бойових дій. Об’єкт звели на місці нежитлової будівлі, яку реконструювали у межах Програми Президента «Велике будівництво».

  «За два роки Програми Президента «Велике будівництво» було побудовано та реконструйовано близько 150 спортивних об’єктів по країні. Стадіони, басейни, спортивні комплекси та освітні заклади, які орієнтовані на спортивний розвиток. Спортивно-реабілітаційний центр у Красилові — це ще один знаковий об’єкт на мапі нашої держави, який зможе прийняти на реабілітацію 75 дітей. Важливо, що тут функціонуватиме кабінет для реабілітації учасників бойових дій — це також надважливий напрям роботи», — зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

  У новому центрі розташований великий басейн з 3-ма доріжками, який призначений для спортивних занять, а також малий басейн – для навчання плаванню та реабілітації дітей з інвалідністю. Він обладнаний підйомним механізмом для маломобільних груп. На першому поверсі — зала для групових занять із дзюдо та фітнесу.

  Нагадаємо, напередодні Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов перебував із робочою поїздкою на Буковині, де відвідав оновлену школу у селі Горішні Шерівці та оглянув реконструкцію стадіону в місті Кіцмань.