• In English
 • «Велике будівництво-2021»: перші 50 амбулаторій у сільських громадах готові приймати відвідувачів
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 15 квітня 2021 року о 16:10

  Завершені будівельні роботи у 50 амбулаторіях, що розташовані у сільських громадах. Рухаємося за планом – у межах Програми Президента «Велике будівництво» до кінця року запрацюють 200 амбулаторій.

  «У кожній громаді має бути амбулаторія, де місцеві мешканці зможуть отримати первинну медичну допомогу, – це одна з цілей Мінрегіону. В амбулаторіях працюватимуть сімейні лікарі, що дуже важливо, адже саме до них пацієнти звертаються у першу чергу. Особливого значення така допомога набула в період пандемії – саме тому медичний напрям, у тому числі будівництво та реконструкція 200 амбулаторій, є одним з основних у Програмі «Велике будівництво» цього року», – наголошує Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

  50 амбулаторій, що вже запрацювали в першому кварталі 2021 року, оснащені сучасними меблями та необхідним обладнанням, зокрема й телемедичним.

  Нагадаємо, що до Програми Президента «Велике будівництво» у цьому році включені 500 соціальних об’єктів: 95 шкіл, 70 дитячих садочків, 80 спортивних об’єктів, 35 лікарень та 20 культурних об’єктів, 200 амбулаторій, а також 40 проектів економічного розвитку.