• In English
 • Вдалий старт і результативний початок показав Проект «Працюй ВІЛЬНО!»
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 29 червня 2021 року о 17:56

  Проект ”Працюй ВІЛЬНО!” - це допомога людям з особливими потребами у реалізації одного з головних конституційних прав громадянина в нашій державі, права на працю. Метою проекту є навчання та підвищення кваліфікації кандидатів на працевлаштування за потребами конкретних роботодавців, а також навчання представників роботодавців та бізнес-асоціацій особливостей організації праці осіб з інвалідністю для забезпечення максимальної ефективності виконання ними трудових обов’язків.

  Проект «Працюй ВІЛЬНО!» показав вдалий старт і результативний початок. Лише за перші дні роботи порталу опубліковано тридцять резюме, а ще п’ятдесят пошукачів звернулися до команди порталу за допомогою у створенні резюме, портал відвідали понад 2000 осіб, а це ознака того, що шлях обрано правильний і ідея створення проекту є актуальною для сучасного суспільства.

  Така тенденція демонструє наявність потреби людей з різними формами інвалідності у комфортному пошуку роботи, тому на даному етапі важлива ефективна співпраця з роботодавцями, аби актуальних вакансій було більше і вони були різноманітними.

  «Працюй ВІЛЬНО!» – це один з ключових проектів порталу ВІЛЬНО, який є комунікаційним майданчиком між людьми з різними формами інвалідності та роботодавцями. Це – можливість проводити співбесіди в режимі онлайн, із використанням сучасних цифрових сервісів та знаходити сумлінних та ефективних працівників. Наразі на порталі вже передбачено можливості для вільної комунікації роботодавців із пошукачами з порушенням слуху.

  Довідково

  17 та 18 червня під егідою Міністерства соціальної політики, за сприяння Офісу Ради Європи в Україні, спільно з Громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» було презентовано пілотний проект «Працюй ВІЛЬНО!», який є надзвичайно важливим для реалізації Національної стратегії розбудови безбар’єрного простору в Україні.