• In English
 • Вадим Пристайко взяв участь у заходах в рамках зустрічі лідерів НАТО в Лондоні
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 04 грудня 2019 року о 10:20

  3-4 грудня 2019 року Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко здійснив робочий візит до Лондона з метою участі у заходах у рамках ювілейної зустрічі глав держав та урядів держав-членів Північноатлантичного Альянсу.

  У ході візиту Вадим Пристайко взяв участь у зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів НАТО та виступив на конференції «NATO Engages: Innovating the Alliаnce».

  Під час дискусії на Конференції разом з міністрами оборони Естонії Ю.Люіком, Литви Р.Кароблісом, Румунії Н.Чукою та Міністром закордонних справ Грузії Д.Залкаліані, присвяченій безпеці на кордонах НАТО у балтійському і чорноморському регіонах, Вадим Пристайко заявив: «Навіть, не будучи членом Альянсу, Україна захищає східний фланг НАТО. Ми не за чутками знаємо, що таке справжні загрози на передовій – в Україні загинуло 14 тисяч осіб через рішення Росії воєнним шляхом нав'язати свою політичну систему нашим людям».

  Відбулися також зустрічі Вадима Пристайка з Головою групи дружби з Україною у британському Парламенті Джоном Віттінгдейлом та керівництвом Королівського інституту міжнародних справ «Четем Хауз».