• In English
 • Представники Держфінмоніторингу у Страсбурзі обговорять питання оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму
  Державна служба фінансового моніторингу України, опубліковано 04 грудня 2019 року о 11:10

  У період з 3 по 6 грудня п.р., представники Держфінмоніторингу, у складі делегації України, беруть участь у 59-ому Пленарному засіданні Комітету експертів Ради Європи з оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (MONEYVAL), яке проходить у м. Страсбург (Французька Республіка).

  Делегацією України під головуванням Держфінмоніторингу буде поінформовано учасників засідання про результати вжитих Україною заходів у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення (ПВК/ФТ), та подальші напрямки діяльності України у зазначеній сфері. Також представниками Держфінмоніторингу буде здійснено обговорення та надання необхідних коментарів до першого Звіту про прогрес Албанії в рамках процедури посиленого моніторингу за результатами проведення 5-го раунду взаємної оцінки Албанії Комітетом MONEYVAL, оскільки Україна є країною-рапортером зазначеного Звіту.

  Крім того, у ході Пленарного засідання делегація України візьме участь у розгляді та обговоренні питань порядку денного, зокрема:

  • стратегічних напрямків роботи MONEYVAL на 2020-2022 роки;
  • звітів країн-членів MONEYVAL за результатами 4-го та 5-го раундів взаємної оцінки;
  • інформації про ініціативи з протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму в країнах та територіях MONEYVAL;
  • поправок до Правил та Процедур проведення 5-го раунду взаємної оцінки MONEYVAL;
  • нової методології для 15 Рекомендації FATF та віртуальних активів;
  • інформації щодо поточного стану підписання та ратифікації країнами Конвенції Ради Європи про відмивання, пошук, арешт та конфіскацію доходів, одержаних злочинним шляхом, та про фінансування тероризму (CETS № 198) тощо.