• In English
 • В Західному реабілітаційно-спортивному центрі завершилась реабілітація учасників бойових дій
  Міністерство оборони України, опубліковано 25 вересня 2018 року о 15:51

  23 вересня в Західному реабілітаційно-спортивному центрі відбулася церемонія завершення таборів активної реабілітації, які проводилися спільно з Національною асамблеєю людей з інвалідністю України в рамках Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації в Україні для поранених та травмованих учасників АТО.

  Програма впроваджувалась в рамках реалізації ініціативи щодо надання підтримки системі медичної реабілітації в Україні, ініціатива А3: надання послуг з реабілітації, включаючи засоби фізичної культури та спорту, реабілітаційні заходи і змагання.

  На заході були присутні: Джон Босман, менеджер програм співробітництва та загальних послуг NSPA та Валерій Сушкевич, президент Національного паралімпійського комітету України та уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю (голова Національної асамблеї людей з інвалідністю України) разом із заступником голови Львівської ОДА, державні секретарі Міністерства соціальної політики та Міністерства молоді та спорту України.

  Починаючи з серпня 2017 по вересень 2018 року, було проведено 17 таборів активної реабілітації. Близько 170 поранених та травмованих учасників АТО та 170 цивільних осіб отримали психологічну та фізичну реабілітації.