• In English
 • Земельні аукціони: щорічно місцеві ради Запорізької області отримуватимуть понад 600 тис. гривень

  За результатами земельних аукціонів, проведених Головним управлінням Держгеокадастру в Запорізькій області протягом 9 місяців 2018 року, продано право оренди на 7 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 198,33 га, терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 654,9 тис. грн, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Запорізької області.

  Стартову ставку річної орендної плати було встановлено на рівні 8 % від нормативної грошової оцінки, що у грошовому еквіваленті складає 511,8 тис. гривень. За результатами земельних аукціонів ставка річної орендної плати в середньому в Запорізькій області становить 9,69% від нормативної грошової оцінки, завдяки чому забезпечено додаткове надходження до місцевих бюджетів області на загальну суму 142,8 тис. гривень.

  Найвища відсоткова ставка за результатами торгів становить 12,72% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (Таврійська сільська рада Токмацького району Запорізької області, площа 49,98 га, вартість за результатами торгів 241,4 тис. грн/рік, вартість 1 га – 4,8 тис. грн/рік).

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.