• In English
 • В урочистостях з нагоди Дня Незалежності України візьмуть участь орієнтовно 700 тисяч громадян
  Національна поліція України, опубліковано 14 серпня 2018 року о 14:22

  Загалом в рамках святкування Дня Незалежності України заплановано проведення більше тисячі урочистих заходів, у яких візьмуть участь орієнтовно 700 тисяч громадян.

  Для забезпечення правопорядку буде задіяно необхідну кількість правоохоронців – поліцейських і військовослужбовців Національної гвардії. Про це 14 серпня повідомив заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич під час відеоселекторної наради, яка відбулася під головуванням першого заступника Міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового.

  Як повідомив заступник глави Нацполіції, до безпекових заходів будуть залучені усі підрозділи Національної поліції. Крім того, для забезпечення правопорядку у ці дні залучатимуться і військовослужбовці Національної гвардії України.

  «Під час безпекових заходів будуть залучатися усі сили поліції. Їх координацію здійснюватимуть ситуаційні центри поліції, які почнуть працювати вже 22 серпня», – повідомив заступник Голови Національної поліції України.

  За його словами, поліція готова протидіяти будь-яким провокаціям як напередодні урочистостей, так і під час їх проведення.

  «Не виключаємо, що в цьому році можливі спроби провокацій як напередодні урочистостей, так і під час їх проведення. Тому під час безпекових заходів необхідно досконало підходити до взаємодії з організаторами логістики, СБУ та УДО», – акцентував Олександр Фацевич.

  Перший заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий наголосив на необхідності чіткої координації дій усіх підрозділів МВС для ефективної співпраці у забезпеченні правопорядку під час відзначення 27-ї річниці Незалежності України.