• In English
 • В порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв до бюджетів Хмельницької області надійшло 3,8 млн гривень

  Упродовж 2018 року в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв до бюджетів Хмельницької області надійшло 3,8 млн грн.

  Нині на спеціальних рахунках місцевих рад Хмельниччини сумарно акумульовано більше 20 млн грн. З них на рахунках обласної ради – 2 млн грн, міст обласного значення – 217 тис. грн, районних рад – 3 млн грн, сільських, селищних і міських рад – 15 млн грн.

  Найбільше коштів знаходиться у розпорядженні місцевих рад Городоцького (8,6 млн грн), Хмельницького (2,6 млн грн), Старокостянтинівського (1,7 млн грн), Ярмолинецького (1,6 млн грн) та Кам’янець-Подільського (1,3 млн грн) районів Хмельницької області.

  На Хмельниччині у 2018 році з цих коштів 206 тис. грн використано на проведення нормативної грошової оцінки земель.

  Довідково

  Відповідно до статті 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв, використовують на освоєння земель для сільсько- та лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм і проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.