• In English
 • В Мінсоцполітики відбулась зустріч з представниками Фонду у галузі народонаселення ООН в Україні
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 20 вересня 2022 року о 21:52

  Міністр соціальної політики Оксана Жолнович провела зустріч із Представником Фонду у галузі народонаселення ООН в Україні (UNFPA) Хайме Надалем з метою обговорення питань подальшої співпраці, в тому числі в контексті реагування на виклики, пов’язані з війною.
  Під час зустрічі сторони обговорили такі питання:
  • запобігання насильству та допомогу людям, які зазнали насильства;
  • необхідність експертної підтримки для забезпечення демографічної стійкості;
  • підтримку людей на деокупованих територіях.
  Хайме Надаль поінформував про проведену роботу Фондом в Україні щодо розбудови в Україні системи протидії та запобігання домашньому та гендерно зумовленому насильству. За підтримки UNFPA розгорнуто понад 100 мобільних психосоціальних бригад у 21 області, проводиться робота по розширенню їх мережі, сприяння розвитку соціальних послуг. З початку повномасштабної російської агресії Фонд координує роботу понад 82 неурядових організацій в Україні щодо синхронізації їх діяльності за пріоритетними напрямами роботи Міністерства. 
  Також Хайме Надаль підкреслив важливість і надалі співпрацювати та синхронізувати діяльність з Міністерством соціальної політики України для досягнення спільних цілей. 
  Оксана Жолнович подякувала Фонду у галузі народонаселення та системі Організації Об’єднаних Націй в Україні за вагому допомогу, яку ООН надає українському народу за увесь час діяльності в  Україні, особливо в умовах російської військової агресії. 
  Сторони домовилися й надалі розширювати напрями взаємодії та активно продовжити роботу вже на технічному рівні.