• In English
 • Місія МВФ розпочне роботу над новою програмою з Україною в жовтні, — Прем’єр-міністр
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 20 вересня 2022 року о 21:34

  Під час робочого візиту в Нью-Йорк (США) Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль обговорив перспективи двосторонньої співпраці з Директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою.

  Глава українського Уряду розповів про заходи зі стабілізації внутрішньоекономічної ситуації в Україні, переведення економіки на «воєнні рейки» та вчасне подання до Парламенту державного бюджету на 2023 рік.

  «Вдячний МВФ та вам особисто за швидке реагування на виклики, що постали перед Україною у зв’язку зі збройною агресією рф та надання допомоги на суму 1,4 млрд доларів. Розраховуємо на продовження нашої активної і тісної взаємодії, адже підтримка МВФ є основою подальшого фінансового розвитку нашої країни», — підкреслив Прем’єр-міністр України.

  У контексті наступних кроків у двосторонній співпраці Денис Шмигаль та Крісталіна Георгієва обговорили започаткування нової спеціальної програми. Сторони домовилися, що місія МВФ розпочне роботу з цього питання вже у жовтні.

  Крісталіна Георгієва також запевнила, що Міжнародний валютний фонд залишається непохитним партнером України.

  Місія МВФ розпочне роботу над новою програмою з Україною в жовтні, — Прем’єр-міністр Місія МВФ розпочне роботу над новою програмою з Україною в жовтні, — Прем’єр-міністр Місія МВФ розпочне роботу над новою програмою з Україною в жовтні, — Прем’єр-міністр