• In English
 • В Іларіоновому, що на Дніпропетровщині, за програмою «Велике будівництво» звели дитсадок на 115 місць
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 15 вересня 2020 року о 11:22

  Просторі та світлі кімнати, енергозберігаючі технології та сучасний дизайн. У селищі Іларіонове завершили будівництво дитячого садка. Нині там роблять останні штрихи та закуповують меблі. Цей проект – частина програми Президента України «Велике будівництво». Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

  «Завершили масштабне будівництво в Іларіоновому. Це дуже важливий інфраструктурний проект. Адже на появу дошкільного закладу уся громада чекала багато років. І ось нарешті основні роботи завершено – нині садочок готують до вводу в експлуатацію. Вже незабаром 115 малюків з Іларіонового та навколишніх сіл зможуть піти до комфортного та сучасного дитсадка», – зазначив Олександр Бондаренко.

  Дитсадок на 115 місць звели «з нуля» біля Іларіонівської опорної школи. Підрядники вже завершили основні будівельні роботи – утеплили фасад та облаштували його різнокольоровими панелями, оздобили внутрішні приміщення, уклали пішохідні доріжки й встановили гойдалки.

  Поряд на території побудували модульну котельню, яка опалюватиме садочок. А на даху змонтували сонячні панелі.

  Нині підрядникам лишилося навести лад усередині будівлі та встановити меблі. Їх закуповують коштом місцевого бюджету.

  Незабаром у дитсадку зможуть розміститися шість груп – одна ясельна та ще п’ять для дошкільнят молодшого, середнього та старшого віку.