• In English
 • Експерти Держгеокадастру Черкащини цього року опрацювали понад 10 тис. документацій із землеустрою з інших областей

  Протягом січня – серпня до експертів землевпорядної служби Черкащини надійшло 10 327 документацій із землеустрою з інших областей. Фахівці надали 10 222 висновки: погоджено 8 655 документацій, 1 567 – не погоджено.

  За цей період працівники структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, реалізуючи пілотний проект із запровадження принципу екстериторіальності погодження документацій із землеустрою, направили на розгляд до інших областей 9 471 документацію.

  У Черкаській області опрацювання документацій із землеустрою здійснюють 26 експертів.

  Довідково

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.